Wypożyczalnia samochodów kojarzy się z wyjątkowymi sytuacjami. Myślimy, że wynajęcie pojazdu jest dobrą opcją tylko w przypadku niecodziennych wydarzeń, jak np. ślub, do którego wypada pojechać lepszym wozem niż nasz własny. Niejednokrotnie też z ofert wypożyczalni skorzystamy, gdy nasze auto ulegnie zniszczeniu, a my potrzebujemy samochodu na zastępstwo. Nie są to jednak jedyne sytuacje, w jakich można pokusić się na podróż wypożyczonym autem. Poza wynajmem krótkotrwałym oferujemy również opcję długoterminową, która stanowi dobrą konkurencję dla leasingu.

Wynajem i leasing. Jaka jest różnica?

Celem wynajmu leasingowego jest zakup używanego auta. Co za tym idzie, jego raty miesięczne są wyższe, a o wszystkie opłaty dodatkowe musimy zadbać sami. W przypadku wynajmu długoterminowego samochodu — rata miesięczna jest stała, ponieważ płaci się tylko za użytkowanie. Przekłada się to na sporą wygodę i brak zmartwień o nieprzewidziane opłaty, czego nie można powiedzieć o leasingu. Przegląd techniczny, opłata wszelkich usterek, ubezpieczenie, czy nawet wymiana oleju i opon, o to wszystko zadba nasz serwis, ponieważ usługi te wliczone są w cenę. Możesz również zdecydować się na opcję, w której drobniejsze naprawy i usterki będą leżały w twoim zakresie, wtedy rata najmu będzie niższa. Jednakże w dalszym ciągu nie będziesz musiał martwić się o badania techniczne oraz opłatę ubezpieczenia, które zapewniamy w każdej opcji.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu?

Na wynajem samochodu osobowego powinieneś zdecydować się, gdy cenisz sobie stałość i brak ryzyka przykrej niespodzianki. Stała miesięczna opłata pozwala na zaplanowanie swoich wydatków, bez obaw, że coś może popsuć ci plany. Poza ratą musisz zadbać tylko o paliwo, a to przekłada się na dużą wygodę w użytkowaniu. Ponieważ auto będzie przez ciebie używane tylko na czas trwania umowy, nie musisz martwić się późniejszym przygotowaniem go do sprzedaży. Nic też nie ogranicza cię, by móc skorzystać z ofert bardziej luksusowych. Przez kilka lat możesz jeździć samochodem o wiele lepszej marki niż do tej pory.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, ta oferta jest idealna dla ciebie. Być może nie możesz sobie pozwolić na zakup samochodów dla swojej firmy, być może po prostu nie jest to dla ciebie opłacalne. Wtedy wynajem samochodu daje ci najwięcej możliwości, nie musisz dbać o jego zakup, ani mieć przygotowanej kwoty na wpłatę własną, jak miałoby to miejsce w leasingu. Twoi pracownicy będą mogli swobodnie przemieszczać się w celach biznesowych w kraju i za granicą, a ty nie będziesz musiał martwić się o ewentualne dodatkowe koszty. Zwłaszcza że oferujemy nie tylko auta osobowe, ale i samochody dostawcze oraz brygadowe. Dzięki temu możesz po prostu skorzystać z usług, zamiast martwić się o swoją własność. A kwotę faktury wliczyć w rachunek firmy, co zapewni ci dodatkowy benefit.

W przypadku, gdy wolisz wypożyczyć samochód tylko na pewien okres, bez konieczności późniejszego wykupu, wynajem długoterminowy jest dla ciebie. Jest to łatwa i szybko dostępna opcja, która nie tylko pozbawi cię dodatkowych zmartwień, ale i zapewni najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo używanego pojazdu.

Comments (Brak komentarzy)