mały
średni
maxi
kontener
brygadowy
inne

Samochód osobowy to komfortowe, świetne narzędzie w przemieszczaniu się od punktu A do punktu B, jednak wiemy, że czasami potrzebujesz więcej. Dlatego prowadzimy wynajem aut dostawczych o różnych możliwościach i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi przewóz osobistych drobiazgów w ramach przeprowadzki, czy też znacznie większych gabarytów, znajdziesz u nas coś odpowiedniego. To oferta skierowana zarówno do firm, które potrzebują wsparcia przy swoich działaniach, jak i do klientów indywidualnych.

Łatwy wynajem samochodów dostawczych

Wynajem samochodów dostawczych nie musi wiązać się ze skomplikowanymi formalnościami czy wieloma ukrytymi opłatami. U nas wszystko jest jasne. Cena zależy od okresu wypożyczenia i miejsca docelowego (kraj lub zagranica). Dopasowujemy się do naszych klientów. Potrzebujesz dostawczaka tylko na kilka godzin? Nie ma problemu. Interesuje Cię wynajem powyżej 21 dni? Skontaktuj się z wypożyczalnią, a otrzymasz indywidualnie przygotowaną ofertę. Postaramy się, abyś był zadowolony.

Flota obejmuje różnorodne samochody dostawcze – od małych (np. Ford Transit, Fiat Ducato) po kontenerowe. Wszystkie można prowadzić, posiadając jedynie ważne prawo jazdy kat. B. Proponujemy też brygadówki idealne do transportu większej liczby osób wraz z ładunkiem lub bagażem. Zatrudniony w siedzibie naszej wypożyczalni mechanik samochodowy dba o doskonały stan techniczny i sprawność każdego z samochodów. Auto otrzymasz też czyste i przygotowane do jazdy. Odbiór i zwrot możliwe na terenie Tarnowa lub do ustalenia indywidualnie.

Zarezerwuj już teraz, odbiór samochodu w godzinach pracy biura. Pon-Pt: 08:00-18:00; Sobota: 08:00-14:00