9 osobowe
7 osobowe red
5 osobowe red
do ślubu

Nasza wypożyczalnia proponuje szeroki wybór aut osobowych o różnym przeznaczeniu i parametrach. Wynajem samochodów osobowych to propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Nasze hatchbacki, sedany, kombi, SUV-y i minivany są przystosowane do przewozu od 5 do 9 osób, zadbane i gotowe do podróżowania. Sprawdź ofertę!

Samochody osobowe na wynajem – co proponujemy

Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy samochodów osobowych na korzystnych warunkach. Odbiór i zwrot wypożyczonych pojazdów możliwy jest w Tarnowie lub miejscu ustalonym indywidualnie. Dysponujemy zróżnicowaną flotą, prowadzimy wynajem samochodów do ślubu, który obejmuje wyjątkowo eleganckie pojazdy wraz z kierowcąę. Przejrzyste zasady dotyczące wynajmu i przystępne ceny to coś, dzięki czemu cieszymy się dużym uznaniem klientów.

W naszej flocie znajdują się samochody osobowe z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, a także przystosowane do jazdy w trudnym terenie (4×4). Oferujemy wynajem krajowy, jak również wynajem na wyjazdy zagraniczne.

Potrzebujesz komfortowego auta na wakacje, wyjazd służbowy? Chcesz przetestować konkretny model przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na zakup? Potrzebujesz transportu na ślub lub inną wyjątkową okazję? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w zrealizowaniu tych planów. W naszej ofercie znajdziesz też auta dostawcze oraz niezbędne wyposażenie.

Zarezerwuj już teraz, odbiór samochodu w godzinach pracy biura. Pon-Pt: 08:00-18:00; Sobota: 08:00-14:00