9 osobowe
7 osobowe red
5 osobowe red
do ślubu

Cennik

Nasze pojazdy nie tylko są w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom pod kątem technicznym, ale również cenowo.
Cena wynajmu aut zaczyna się już od 20 zł brutto za godzinę lub od 79 zł brutto za dobę.
Oferta cenowa zależna jest od specyfikacji zamówienia: modelu samochodu, przeznaczenia oraz okresu wynajmu. Poniżej prezentujemy szczegółową ofertę cenową z uwzględnieniem rodzaju środka transportu oraz długości wynajmu samochodu. Dla nietypowych zleceń opracowujemy indywidualne wyceny. Przewidujemy również atrakcyjne rabaty dla stałych klientów i możliwość negocjacji ceny w przypadku dużych zleceń. Szczegóły aktualnych promocji znajdziesz na stronie głównej.
Opłata dodatkowa – ciągnięcie przyczepy + 50 zł / doba
Opłata dodatkowa – zgoda na wyjazd samochodu za granicę RP – 300 zł  plus stawka dobowa zagraniczna 
Opłata dodatkowa za odbiór lub zwrot samochodu poza godzinami pracy biura +/- godzina – 50 zł
Opłata dodatkowa za odbiór lub zwrot samochodu poza godzinami pracy biura < godzina – 100 zł, USŁUGA DOSTĘPNA PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TELEFONICZNYM

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Nasza wypożyczalnia proponuje szeroki wybór aut osobowych o różnym przeznaczeniu i parametrach. Wynajem samochodów osobowych to propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Nasze hatchbacki, sedany, kombi, SUV-y i minivany są przystosowane do przewozu od 5 do 9 osób, zadbane i gotowe do podróżowania. Sprawdź ofertę!

Samochody osobowe na wynajem – co proponujemy

Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy samochodów osobowych na korzystnych warunkach. Odbiór i zwrot wypożyczonych pojazdów możliwy jest w Tarnowie lub miejscu ustalonym indywidualnie. Dysponujemy zróżnicowaną flotą, prowadzimy wynajem samochodów do ślubu, który obejmuje wyjątkowo eleganckie pojazdy wraz z kierowcąę. Przejrzyste zasady dotyczące wynajmu i przystępne ceny to coś, dzięki czemu cieszymy się dużym uznaniem klientów.

W naszej flocie znajdują się samochody osobowe z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, a także przystosowane do jazdy w trudnym terenie (4×4). Oferujemy wynajem krajowy, jak również wynajem na wyjazdy zagraniczne.

Potrzebujesz komfortowego auta na wakacje, wyjazd służbowy? Chcesz przetestować konkretny model przez kilka dni, zanim zdecydujesz się na zakup? Potrzebujesz transportu na ślub lub inną wyjątkową okazję? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w zrealizowaniu tych planów. W naszej ofercie znajdziesz też auta dostawcze oraz niezbędne wyposażenie.