Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego wszystkie oferowane przez nas samochody na wynajem przechodzą regularne kontrole oraz są na bieżąco serwisowane. Zatrudniamy własnego mechanika samochodowego, który dba o stan techniczny aut.

 

Własny warsztat mechaniczno-blacharski – gwarancją bezpieczeństwa

Nasz mechanik samochodowy posiada dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu serwisowania i napraw samochodów osobowych oraz dostawczych. Dodatkowo dysponujemy kompletnie wyposażonym warsztatem samochodowym. Posiadamy odpowiedni sprzęt do diagnostyki oraz narzędzia niezbędne do wykonywania napraw blacharskich.

Wszystkie samochody znajdujące się w naszej flocie posiadają ważne przeglądy techniczne oraz są na bieżąco serwisowane. Pewność, że samochód jest sprawny, jest niezbędna przede wszystkim w dłuższych trasach. Dzięki własnemu warsztatowi jesteśmy przekonani o sprawności aut i gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Usługi zewnętrzne

Dla naszych klientów świadczymy również blacharsko-mechaniczne usługi zewnętrzne. Mogą Państwo oddać do nas samochód do naprawy, a w tym czasie wypożyczyć samochód zastępczy. Zapewniamy szeroki zakres usług. Nasz mechanik samochodowy dokona niezbędnych napraw lub sprawdzi stan techniczny samochodu.

Podczas gdy Państwa samochód będzie znajdował się w warsztacie, oferujemy szybki i pozbawiony zbędnych formalności wynajem samochodu osobowego. Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów, dzięki czemu bez problemu znajdą Państwo samochód, który będzie spełniał oczekiwania dotyczące auta zastępczego.

Gwarantujemy przystępne ceny i zapraszamy do kontaktu!