W trosce o zadowolenie klientów z dużą uwagą dbamy o stan techniczny wypożyczanych pojazdów. Dlatego na miejscu działa mechanik samochodowy, który regularnie przeprowadza niezbędne prace serwisowe i kontrolne, a także naprawy i wymiany. Warsztat dostępny jest również dla klientów. Chcesz naprawić swoje auto, a w tym czasie jeździć wypożyczonym samochodem? Zapraszamy do nas – załatwimy wszystko łatwo, szybko i bez zbędnych formalności, a w dodatku w przystępnej cenie.

Oferta mechaniki samochodowej

Nasz mechanik samochodowy dysponuje nie tylko dużą wiedzą i doświadczenie, ale również kompletnie wyposażonym warsztatem. Nowoczesny sprzęt pozwala na obsługę samochodów wszystkich marek i roczników – zarówno tych osobowych, jak i dostawczych. Na wyposażeniu warsztatu znajduje się m.in. sprzęt do diagnostyki oraz narzędzia do wykonywania napraw blacharskich. Dlatego możesz nam zaufać z różnego rodzaju problemami z samochodem. Jeśli okaże się, że konieczna jest dłuższa naprawa, możesz od razu wypożyczyć auto zastępcze.

Własny warsztat to też pewność, że nasze auta na wynajem są w pełni sprawne i bezpieczne. Dlatego, jeśli decydujesz się na wynajem samochodów osobowych lub dostawczych właśnie u nas, nie musisz martwić się o stan pojazdu. Wszystkie wypożyczane auta przechodzą regularną kontrolę. Oznacza to, że możesz się wybranym modelem wybrać nawet w dłuższą trasę.

Zapraszamy do kontaktu!