Formularz zamówienia
Poniżej masz do wyboru dwa formularze zamówienia i jeden kontaktowy, w zależności od tego, jaką usługą jesteś zainteresowany. Im więcej poznamy szczegółów dotyczących zlecenia tym lepszą ofertę będziemy mogli złożyć. Jeżeli masz trudność w określeniu poszczególnych parametrów lub jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Prócz niżej wymienionych usług zajmujemy się także magazynowaniem i konfekcjonowaniem towarów. W naszym portfolio znajduje się już wielu zadowolonych klientów, dołącz do nich.
Formularz zamówienia

Powiedz nam czego potrzebujesz, korzystając z prostego formularza, a my pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru pojazdu. Dzięki tym kilku informacjom, możemy lepiej sprostać Twoim oczekiwaniom.

Pomoc

W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy w pełnej dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Od poniedziałku do piątku zapraszamy także do naszego biura w Tarnowie.

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko/Firma:
E-mail:
Telefon:
Formularz usług transportowych
Świadczymy usługi transportowe, samochodami dostawczymi, na najwyższym poziomie po konkurencyjnych cenach. Oferujemy busy, kontenery, kontenery z windą, wraz z profesjonalnym kierowcą do 3,5 tony. W naszych rękach każdy transport jest przede wszystkim bezpieczny, ale także dostarczony we wskazane miejsce na czas. Pomagamy przy załadunku i rozładunku. Istnieje także możliwość magazynowania towarów w naszej siedzibie lub ich pakowania. Wypełnij krótki formularz, dzięki czemu będziemy w stanie lepiej dostosować ofertę do Twoich potrzeb.